Prezentacji 21372
Gości online 32
Ost. moderacja 06 03 2024

Dzięki możliwości zamieszczania prezentacji stron firmowych w ramach katalogu firm Zorb, zyskujesz nie tylko ciekawą formę reklamy własnego serwisu, ale pośrednio skuteczniej docierasz do własnych klientów, Twoja oferta jest bardziej konkurencyjna i bardziej przystępna. Twój potencjalny klient ma dużo łatwiejszy kontakt z Tobą, czy to za pośrednictwem formularza kontaktowego Zorb, czy po prostu przechodząc linkiem na Twoją stronę firmową. Atrakcyjny wygląd oraz dostępność strony na wielu różnych platformach sprawia, iż Twoja prezentacja jest jeszcze bardziej skuteczna!

Reklama wieloplatformowa, to reklama internetowa, która dostępna jest na różnych urządzeniach sprzętowych, w tym na komputerach stacjonarnych, na tabletach, smartphone'ach, laptopach, itp. Kluczowa jest tu technologia wykonania strony, która pozwala na prawidłową obsługę danego portalu na wielu różnych ekranach (respnosywność). Katalog Firm Zorb jest responsywny, w związku z tym Twoja prezentacja, wpis lub inna reklama znajdująca się na portalu Zorb - jest responsywna i jak najbardziej dostosowuje się do każdego urządzenia klienta.

Sprawa jest bardzo prosta i zajmuje dosłownie chwilę! Zaczynamy od przejścia do podstrony dodawania wpisu poprzez link w górnym menu "Dodaj stronę firmy" lub korzystamy z formularza dodawania strony na samym dole w każdej podkategorii. W pierwszym kroku podajemy adres www strony firmowej, następnie przechodzimy do pełnego formularza generowania prezentacji. Po rzetelnym wypełnieniu zatwierdzamy dane na samym dole. Jeśli są błędy - katalog wyświetli odpowiedni komunikat. Jeśli nie - czekamy na sprawdzenie wpisu przez moderatora katalogu firm Zorb. Po zatwierdzeniu - otrzymasz maila z informacją o zamieszczonym wpisie / prezentacji. Powodzenia!

Każdy wpis firmowy jest obecnie całkowicie darmowy!